Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/universa/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 464
medycyny - Polish - Universal

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/universa/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/universa/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 77

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/universa/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 137

Home

Specialisations

Countries

Studies in EU

Medicine

About us

Contact us

medycyny - Polish
Please choose a different language         
Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach — Słowacja

UNIVERSAL EDUCATIONAL INSTITUTE jest oficjalnym przedstawicielem Wydziału Medycyny w Koszycach na Słowacji przygotowującym do egzaminów wstępnych na kierunki medycyny i stomatologii prowadzonych w języku angielskim.
Strona internetowa Uniwersytetu:  www.lf.upjs.sk

Free participation in the entrance exams for Safarik University in Slovakia

21 June 2017  or  18 August 2017 

Please inform us and  we  will send you the documents that you should prepare in order to be accepted for the exams and we will provide the data base of the exam questions 


You will be charged only the application fee which you will pay directly to the University 


Poniższa oferta jest  BEZPŁATNA  

Zapisz się tutaj 

Co oferujemy: 

1.      Na podany przez Ciebie adres wysyłamy pełny zestaw pytań testowych. 

2.      Przygotowujemy Cię  do egzaminu wstępnego online.

3
.     W czerwcu (lub sierpniu), na 2-3 dni przed egzaminem w Koszycach, organizujemy intensywne zajęcia. Zajęcia są prowadzone przez profesorów biologii i chemii w pomieszczeniu niedaleko Uniwersytetu. 

Przygotowanie do egzaminu jest   BEZPŁATNE

4.      Informujemy Cię o wynikach egzaminu.

5.      Pomagamy Ci w rejestracji na studia.


Mamy tylko 20 wolnych miejsc . 

Aby zarezerwować miejsce na zajęciach przygotowujących do egzaminu, wypełnij formularz.

Każdego roku ponad 800 studentów składa podanie na Wydział Medycyny.


Dzięki naszemu programowi  możemy Ci  zagwarantować przyjęcie na PIERWSZY rok studiów na kierunku medycyny ogólnej lub stomatologii.

Informacje o Koszycach i Uniwersytecie


Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika w KoszycachKoszyce to drugie co do wielkości miasto Słowacji. W pobliżu znajduje się jedno z głównych lotnisk kraju obsługujące kilka międzynarodowych lotów dziennie. Koszyce to uniwersyteckie miasto z wieloma szkołami wyższymi. Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika został założony przez jezuickich mnichów w 1657 roku, a w 1660 roku cesarz rzymski Leopold I Habsburg ustanowił go  jedną z najważniejszych szkół w okolicy. Na przełomie XVII i XVIII wieku Uniwersytet znacząco przyczynił się do rozwoju europejskiego ducha nauk.


Jednym z największych wydziałów uczelni jest Wydział Medycyny, w skład którego wchodzi Oddział Stomatologii. Szkoła medyczna jest usytuowana w odległości 15 minut od malowniczego centrum, gdzie znajduje się słynna grająca fontanna.

Największym szpitalem w Koszycach jest Szpital Uniwersytecki, który słynie z działalności badawczej i wielu doskonałych lekarzy. Uczelnia jest członkiem wielu międzynarodowych instytucji, mi.in. Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (EUA).

Wydział Medycyny
Wydział Stomatologii 

Wydział Medycyny kształci przyszłych lekarzy w zakresie medycyny ogólnej oraz medycyny prewencyjnej. Kształcenie oparte jest na najnowszych osiągnięciach  nauk medycznych. Studenci mają również możliwość przygotowania do działalności naukowej.

Zajęcia prowadzone w języku obcym oraz aspekty moralno-etyczne edukacji zgodne z przysięgą Hipokratesa uwzględnione są w programie studiów.

Studenci zdobywają specjalistyczną wiedzę z zakresu teorii oraz zagadnień klinicznych i przedklinicznych poprzez wykłady, seminaria, praktykę i konsultacje.

Wydział Medycyny współpracuje z wieloma ważnymi partnerami, m.in. ze Szpitalem Uniwersyteckim L. Pasteura w Koszycach i 6 innymi placówkami, w których studenci mogą odbywać praktyki.

Wydział Medycyny składa się z 57 instytucji i klinik wspomagających profesjonalną działalność wydziału.

Budynek szpitala znajduje się w pobliżu Uniwersytetu, dlatego też studenci udający się na zajęcia kliniczne mogą tam dojść pieszo. Uniwersytet zapewnia studentom zakwaterowanie w cenie ok. 190 euro miesięcznie. Możliwe jest również wynajęcie mieszkania w przystępnej cenie.

Roczna opłata za studia:

Medycyna ogólna       10 500  euro
Stomatologia              11 000  euro

Kaucja za korzystanie z biblioteki: 500 euro

Procedura składania podania

Kandydat musi zdać egzaminy wstępne z biologii i chemii w formie pisemnej (testy wielokrotnego wyboru). 

Daty egzaminów w bieżącym roku akademickim:
— w  czerwcu 
— w  sierpniu 

Miejsce: Egzaminy odbywają się na Uniwersytecie lub w miejscu wyznaczonym przez agenta.


Egzamin wstępny
Egzamin wstępny zawiera 100 pytań z biologii i 100 pytań z chemii. Czas trwania egzaminu to 2 godz. 30 min.

Daty egzaminów: 
21 czerwca  2017 
18 sierpnia 2017


Ta strona zawiera informacje na temat:
uniwersytetów medycznych, medycyny uniwersytetu, medycyny uniwersytetu, badania medyczne, badania medyczne, medycyna badania w Europie, badania medycyny w języku angielskim, badania w Europie medycyny, studia medyczne w Europie,
edukacja medyczna, szkoła uniwersytet medycyny, szkoły medyczne, szkoła medyczna Europa, edukacja medycyna, kursy medyczne, stopień medycyna, instytuty medyczne, badania stomatologia, kursy uniwersyteckie medycyny, top medycyny uniwersytetu, badania lekarskie, Akademia Medyczna, zajęcia medycyny, kursy medycyny uniwersytet College of medicine, stopnia w medycynie, instytut edukacji medycznej, dobrych szkół medycznych, medycyny na uniwersytecie, badania medycyny, top programów medycznych, Instytut badań medycznych, strony internetowe edukacji medycznej, szkoły medyczne, szkoły medycznej w, Instytut edukacja medyczna, do której szkoły medyczne, studia medyczne w języku angielskim, by studiować medycynę, badania medycyny europy